Mecze na żywo – sprawdź statystyki


Kącik typera

Zakłady na żywo to jest to – przewaga nad zakładami przedmeczowymi | Mecze na żywo

Wśród milionów klientów firm bukmacherskich na całym świecie można wyróżnić bardzo nieliczną grupę graczy, którzy dosłownie utrzymują się z obstawiania spotkań. Ich strategia uwzględnia szereg istotnych założeń, przez co nie sposób porównać takich graczy do ludzi grających w celach rozrywkowych. Schemat działania profesjonalnych typerów przypomina zachowanie inwestorów rynkowych, ponieważ obydwie grupy szukają metod umożliwiających osiągnięcie maksymalnego zysku. Jednym ze sposobów na zwiększenie opłacalności zawieranych zakładów jest gra na żywo. Dlaczego mecze na żywo mogą zapewnić graczom znaczne lepsze rezultaty?

Typy bukmacherskie LIVE, czyli zarób więcej za obstawienie tego samego zdarzenia

Kalkulowanie opłacalności danego rozwiązania traci sens w momencie, gdy człowiek za wykonanie tego samego posunięcia może zyskać więcej. Taka możliwość jest po prostu opłacalna w każdej sytuacji. Przedstawiony przykład znakomicie obrazuje korzyści, jakie zyskują gracze obstawiający mecze w systemie zakładów LIVE.

Wyobraźmy sobie dowolny mecz, w którym zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Zakłady bukmacherskie są tworzone w taki sposób, aby wystawione kursy odzwierciedlały prawdopodobieństwo danego zdarzenia. Dlatego kurs na zwycięstwo gospodarzy będzie z reguły oscylował w uśrednionym przedziale 1.40-1.70. Niemniej mecze na żywo są pełne niespodzianek, a faworyci nie zawsze potrafią udokumentować swoją przewagę. Czasami taki obrót sytuacji jest korzystny dla typera. Rezultat remisowy będzie w miarę upływu spotkania powodował, że kurs na zwycięstwo faworyta zacznie powoli rosnąć. Identyczny schemat obowiązuje w przypadku obstawiania liczby bramek w meczu.

Oczywiście nawet najlepsze typy bukmacherskie nie gwarantują sukcesu. Faworyzowana drużyna może zwyczajnie rozegrać słabe spotkanie, które w efekcie zakończy się porażką. W tym miejscu warto przytoczyć kolejny istotny aspekt, czyli możliwość rzetelnej oceny dotychczasowego przebiegu spotkania. Uzyskanie dostępu do transmisji danego meczu sprawia, że typer może samodzielnie wyciągnąć wnioski z obserwacji gry. Jeżeli drużyna ma widoczne kłopoty na boisku, dużo bezpieczniej jest zrezygnować z zagrania planowanego zakładu.

Bardzo duże znaczenie ma również dokonanie wyboru właściwego bukmachera. Oferta zakładów przedmeczowych nie przekłada się na dostępność zakładów LIVE, dlatego taką kwestię należy oceniać indywidualnie. Biorąc pod uwagę opinie polskich typerów, jednym z lepszych serwisów do typowania na żywo jest platforma eFortuna. Zakłady bukmacherskie Fortuna to firma działająca poprzez sieć punktów stacjonarnych, choć większość graczy korzysta z firmowego serwisu online. Oferta zakładów LIVE tego bukmachera zyskała popularność z dwóch powodów. Po pierwsze, liczba dostępnych zakładów jest naprawdę ogromna. Po drugie, kursy wystawiane w trakcie spotkania są bardzo atrakcyjne. Oczywiście obecnie każdy bukmacher zapewnia swoim klientom dostęp do zakładów na żywo, jednak niewiele firm może równać się z ofertą czeskiej spółki.

Typy bukmacherskie na dziś są zazwyczaj udostępniane w formie pojedynczego zdarzenia. Jeśli dany zakład posiada nieatrakcyjny kurs przedmeczowy, warto poczekać do rozpoczęcia spotkania i wtedy spróbować szczęścia.

Mapa Strony

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2021