22.12 Premier League, Arsenal - Liverpool

22.12 Premier League, Arsenal – Liverpool

Nadchodzące święta oznaczają przerwę w wielu rozgrywkach ligowych, choć fani piłki nożnej mogą poczuć olbrzymie emocje jeszcze przed nadejściem Wigilii. 22 grudnia na Emirates Stadium w Londynie dojdzie do starcia, w którym zespół Arsenalu Londyn będzie podejmować drużynę z Liverpoolu. Jest to starcie na szczycie angielskiej Premier League, gdyż obydwa kluby znajdują się w górnej części tabeli (Liverpool obecnie zajmuje 4 miejsce, natomiast Arsenal plasuje się na 5 miejscu). Oczywiście zakłady bukmacherskie online umożliwiają obstawienie hitu ligi angielskiej.

Spotkanie rozgrywane w najbliższy piątek przyciąga uwagę nie tylko fanów Premier League, ale również wszystkich miłośników piłki nożnej na najwyższym poziomie. Obydwa kluby posiadają olbrzymią renomę i można być pewnym tego, że zawodnicy podejdą do nadchodzącego spotkania z dużą determinacją.

Typy bukmacherskie dotyczące meczu są bardzo podzielone. Co prawda, kursy wystawione przez większość serwisów wskazują na możliwe zwycięstwo „Kanonierów”. Duże znaczenie ma tutaj atut własnego boiska, jednak podopieczni Jürgena Kloppa z pewnością nie zamierzają poddać się bez walki.

Aktualne kursy wyglądają następująco:
– Zwycięstwo Arsenalu – 2.40-2.55
– Zwycięstwo Liverpoolu – 2.75-2.95
– Remis – 3.50-3.70

„The Reds” wygrali cztery ostatnie spotkania wyjazdowe, co jest zdecydowanie dobrym prognostykiem. Ponadto ostatni mecz obu drużyn zakończył się wynikiem 4:0 dla Liverpoolu. Zakłady bukmacherskie dotyczące tak wyrównanych spotkań są szczególnie emocjonujące, a więc nic dziwnego, że wielu graczy będzie próbowało wytypować rezultat nadchodzącego meczu.

Rate this post