Powalczą o 3 punkty czy The Special One zaparkuje autobus?

25.02 Manchester Utd vs Chelsea

Manchester United - Chelsea

25.02 Premier League – Manchester Utd vs Chelsea – Powalczą o 3 punkty czy The Special One zaparkuje autobus?

25.02 Premier League - Manchester Utd vs Chelsea - Powalczą o 3 punkty czy The Special One zaparkuje autobus?
25.02 Premier League - Manchester Utd vs Chelsea - Powalczą o 3 punkty czy The Special One zaparkuje autobus?
25.02 Premier League - Manchester Utd vs Chelsea - Powalczą o 3 punkty czy The Special One zaparkuje autobus?

Mecz zespołów z czołówki Premier League a takimi są niewątpliwie Manchester Utd. i Chelsea Londyn musi wywołać wśród fanów piłkarstwa i to nie tylko na Wyspach Brytyjskich wiele emocji. Jest to wszak także rywalizacja nieraz kontrowersyjnego, ale uznanego trenera Jose Mourinho z Antonio Conte. Różnica w chwili obecnej między tymi zespołami to zaledwie 3 pkt. na korzyść Manchesteru Utd. Czy po niedzielnym meczu zespoły te zrównają się punktowo, czy różnica ta powiększy się do 6 pkt? Wg. zestawienia kursów przedmeczowych firm bukmacherskich, lekką przewagę zyskuje drużyna gospodarzy.

Typy np. Totolotka to – 2,10 – 3,20 – 3,40, a Fortuna podobnie – 2,15 – 3,35 –3,70. Ludzie grający w zakładach bukmacherskich często typują na podstawie własnego przeczucia, ale to już nie wystarcza. Coraz większa ilość użytkowników zakładów bukmacherskich korzysta z rozmaitych statystyk i analiz. Taką właśnie możliwość stwarza strona internetowa Fullstats.pl

Zachęcamy, więc do jej odwiedzenia. W dalszym ciągu jednak jedną z wielu niewiadomych pozostaje to, którzy z kontuzjowanych w różnym stopniu piłkarzy Manchesteru Utd. będą już zdolni do udziału w tym nadchodzącym meczu. Zapewne występ Marouane Fellainiego jest raczej wykluczony, większość z nich tak jak Zlatan Ibrahimovic, Marcus Rashford, Anthony Martial czy Daley Blind są już w cyklu treningowym i zapewne decyzję o ich ewentualnym występie podejmie trener po konsultacji z lekarzami. Miejmy nadzieje, że tak się stanie, gdyż sam Romelu Lukaku jako argument może nie wystarczyć. Tym bardziej, że trener Chelsea oprócz kontuzjowanego już dłuższy czas Davida Luiza czy Tiemoue Bakayoko ma do swojej dyspozycji wszystkich piłkarzy z Alvaro Moratą, Edenem Hazardem i będącym ostatnio w dobrej formie Willianem. Zespół ten w swoim ostatnim meczu rozegranym w ramach 1/8 Ligi Mistrzów zremisował na własnym boisku z Barceloną 1:1. Wynik ten na pewno wpłynie korzystnie na poczynania zespołu w meczu z Manchesterem Utd. Wykorzystując równowagę szans obu zespołów w tym meczu wszyscy grający w zakładach bukmacherskich mogą obstawiać też wiele innych możliwości oferowanych przez takie firmy jak forBet, LvBet, Milenium czy Fortuna i przy odrobinie szczęścia, które zawsze jest potrzebne czy to piłkarzom na boisku, czy grającym w zakładach bukmacherskich, mogą zgarnąć niezłą kasę.

Rate this post