Pewna wygrana Atletico?

Atletico Madryt - UD Las Palmas.

Atletico Madryt i UD Las Palmas

28.01 – 21 kolejka La Liga i mecz zespołów Atletico Madryt i UD Las Palmas.

Drużyna gospodarzy zajmuje, co prawda aktualnie 2 miejsce w LaLiga, ale jej forma szczególnie w ostatnim okresie nie jest zbyt stabilna. Remis w lidze z Gironą oraz porażka i odpadnięcie w ćwierćfinale Pucharu Króla z Sevillą nie przynosi jej chwały. Chcąc jednak co najmniej zachować dotychczasową pozycję nie może pozwolić sobie na dalsze straty punktowe. Całą pulę zapewne zespół Atletico planuje zgarnąć w najbliższym meczu, z zajmującą przedostatnie miejsce w lidze drużyną Las Palmas. Obserwatorzy rozgrywek piłkarskich zastanawiają się, czy czasem nie dojdzie do niespodzianki? Tym bardziej, że zespół Las Palmas w ostatnim swym meczu ligowym pokonał zajmującą trzecie miejsce drużynę Valencji 2:1. A więc potrafi sprawiać niespodzianki. A jak będzie tym razem?.

Kursy przedmeczowe firm bukmacherskich świadczą jednak o tym, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Atletico Madryt –1,18 podczas gdy remis wynosi – 7,60, a zwycięstwo Las Palmas to już –17,50. Może warto tym razem grając w zakładach bukmacherskich, online, wykorzystać aplikację na smartfony, co jest niezwykle istotne w zakładach na żywo. Patrząc na składy osobowe obu drużyn trudno się dziwić takim przewidywaniom. Nawet brak w podstawowym składzie Atletico z powodu kontuzji takich tuzów piłkarstwa, jak Luis Filipe czy Diego Costy, oraz brak ukaranego czerwoną kartką Sime Vrsaljko, nie może przy normalnej dyspozycji pozostałych piłkarzy zespołu gospodarzy z Janem Oblakiem, Antoine Grizmanem czy Fernando Torresem doprowadzić do niemiłej niespodzianki. Las Palmas, to mimo sympati dla tego zespołu, nie jest drużyną, która może w sposób skuteczny przekreślić zamierzenia zespołu pokroju Atletico Madryt.

Ostatnie dwa bezpośrednie mecze tych drużyn zakończyły się strzeleniem zespołowi Las Palmas po 5 bramek. Patrząc, więc na statystyki obu drużyn nie należy się dziwić, że typowania firm bukmacherskich jednoznacznie preferują  zespół gospodarzy. Ale firmy takie jak LvBet, forBet czy pozostałe legalne na polskim rynku, proponują naprawdę szeroką gamę różnych zakładów i bonusów. Wystarczy wejść na ich strony internetowe, zapoznać się z tymi propozycjami i wybrać coś dla siebie.

Rate this post