Celta Vigo postawi się Realowi Madryt

Czy Celta Vigo postawi się Realowi Madryt?

Czy Celta Vigo postawi się Realowi Madryt? Oto pytanie, które zadają sobie wszyscy. Królewscy, skompromitowani porażką 0:3 na Santiago Bernabeu z FC Barceloną, jakby stracili część motywacji. Wprawdzie w meczu z drugoligową Numancią poradzili sobie znakomicie, jednak do spotkania z Celtą Vigo muszą podejść z dużo większym zaangażowaniem. Tym bardziej, że gospodarze najbliższego meczu sprawili nie lada niespodziankę, remisując u siebie 1:1 z Dumą Katalonii w 1/8 finału Pucharu Króla. Wprawdzie wynik ten świadczy bardziej o słabości lidera Primera División, aniżeli sile drużyny z malutkiego Vigo, jednak wyczyn ten nie mógł przejść bez echa. Mimo wszystko zakłady bukmacherskie sts w najbliższym meczu postawią na Królewskich.

Wprawdzie gracze Zinedine’a Zidane’a mogą mieć gorszy okres, jednak nie zapominajmy o jednym: są to Klubowi Mistrzowie Świata, obecni mistrzowie Ligi Mistrzów oraz Mistrzowie Hiszpanii. Stracić punkty w starciu z jedenastą siłą La Liga – to po prostu nie wypada. Nie jest więc zaskoczeniem, że zakłady bukmacherskie online konsekwentnie stawiają na CR7 i spółkę. Przy kursie 1,50, wobec 6,31 na Celtę, są oni murowanymi kandydatami do wygranej – być może w niezwykle imponującym stylu. A jeżeli mamy do czynienia z aż takim faworytem, to warto spróbować postawić na inne typy zakładów, niż zwykłe obstawianie zwycięzcy.

Zakłady bukmacherskie oferują obecnie całą masę opcji – od wyniku na koniec pierwszej połowy, przez całkowitą liczbę goli, aż do tego, kto strzeli bramkę jako pierwszy. Opcji do wyboru jest co niemiara – a w ten sposób obstawiane mecze gwarantują jeszcze większe emocje, niż zwykle. A ich kulminacja już w tę niedzielę 7 stycznia o 20:45.

Rate this post