Ciekawe spotkanie Fiorentina - Milan, kto wygra?

Ciekawe spotkanie Fiorentina – Milan, kto wygra?

W ostatniej tegorocznej kolejce włoskiej Serie A odbędzie się szczególnie pasjonujące spotkanie. Fiorentina na własnym obiekcie powalczy o trzy punkty ze słynnym AC Milanem. Obydwie drużyny nie prezentują najlepszej formy w obecnym sezonie, dlatego nadchodzący mecz stanowi ważny sprawdzian zarówno dla gospodarzy, jak i gości. Jakie typy bukmacherskie dotyczące powyższego spotkania pojawiają się najczęściej?

Aktualne szacunki bukmacherów wskazują na zwycięstwo Fiorentiny. Gospodarze powoli przełamują swoją wyjątkowo złą passę, gdyż w ostatnich spotkaniach Fiorentina zdobyła dziewięć punktów (w tym remisy z drużynami Lazio oraz Napoli). Tymczasem AC Milan doznał dwóch porażek w swoich poprzednich ligowych meczach. Oczywiście nie należy zapominać o atucie własnego stadionu, gdyż będzie to kolejny czynnik wspierający zespół z Florencji.

Mecze na żywo mogą przybierać niespodziewany obrót, jednak aktualna forma Milanu jest bardziej niż niepokojąca. Najlepszym potwierdzeniem tych wątpliwości może być fakt, że AC Milan zremisował z drużyną Benevento, dla której był to jedyny punkt zdobyty w obecnym sezonie.

Zła forma nigdy nie trwa wiecznie, dlatego należy spodziewać się tego, że w pewnym momencie AC Milan przełamie dotychczasowe niepowodzenia. Czy nastąpi to właśnie na Stadio Artemio Franchi? Obstawienie takiego wydarzenia może wydawać się zachęcające, albowiem typy bukmacherskie na jutro przywidują kurs wynoszący około 3.70 za zwycięstwo Milanu. „Rossoneri” z pewnością zrobią wszystko, aby zakończyć rok w pozytywny sposób, jednak to Fiorentina znajduje się obecnie w dużo lepszej sytuacji.

Rate this post