manchester-united typy bukmacherskie

Kto lepszy? Man Utd czy Burnley

Brytyjczycy mogą pochwalić się bardzo ciekawą tradycją piłkarską, która zakłada rozgrywanie spotkań ligowych w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Świąteczna kolejka zapewnia nie tylko unikalną atmosferę, ale także dużo sportowych emocji na najwyższym poziomie. Jedno z ciekawszych starć odbędzie się na Old Trafford w Manchesterze. „Czerwone Diabły” będą podejmować na własnym obiekcie zespół Burnley, który osiąga zadziwiająco dobre rezultaty w obecnym sezonie (szóste miejsce w tabeli Premier League).

Premier League to naprawdę szczególna liga, gdyż mecze na żywo często przybierają tutaj zaskakujący obrót. Czy w nadchodzącym spotkaniu również można spodziewać się niespodzianki?

Typy bukmacherskie jednoznacznie wskazują na drużynę Manchesteru United. Rzeczywiście zespół pod wodzą José Mourinho osiąga dobre rezultaty, choć to inna drużyna z Manchesteru zdominowała obecny sezon Premier League. Niemniej „Czerwone Diabły” to aktualnie wicelider ligi, a zatem można się spodziewać, że nadchodzące starcie z Burnley jest kolejną okazją do zdobycia kompletu punktów.

Drużyna Burnley nigdy nie wygrała meczu na Old Trafford, dlatego ciężko oczekiwać, aby Manchester United w obecnej formie mógł przegrać na własnym stadionie. Takie przekonanie zostało odzwierciedlone poprzez kursy wystawione na ten mecz. Gospodarze są zdecydowanym faworytem według wszystkich bukmacherów.

Warto więc oderwać się od świątecznego stołu, aby obejrzeć znakomity futbol w brytyjskim wydaniu. Oczywiście zakłady bukmacherskie online są dostępne przez cały rok, a więc kupon może zostać przygotowany w każdej chwili.

Rate this post