nice-celebrate-goal

20.12 Ligue 1 , Lille – OGC Nice

19. kolejka francuskiej Ligue 1 odbędzie się w najbliższą środę. Niezwykle interesujący mecz zostanie rozegrany na Stade Pierre-Mauroy w miejscowości Lille. Drużyna gospodarzy będzie podejmować zespół OGC Nice. To właśnie goście powinni być typowani jako faworyt, gdyż zespół z Nicei zajmuje obecnie szóstą pozycję w lidze, a gospodarze plasują się dopiero na osiemnastym miejscu (strefa spadkowa). Czy wszystkie typy bukmacherskie w tym przypadku będą wskazywać na zwycięstwo drużyny OGC Nice?

Wspomniana sytuacja w tabeli powinna stanowić jednoznaczną przesłankę do wytypowania zwycięstwa zespołu z Nicei. Wystarczy jednak spojrzeć na ofertę polskich serwisów (np. zakłady bukmacherskie Fortuna), aby przekonać się, że zdaniem bukmacherów zwycięstwo nie jest jeszcze przesądzone. Co więcej, drużyna OGC Nice wbrew pozorom nie została uznana za faworyta.

Firma Fortuna wystawiła następujące kursy na dany mecz: zwycięstwo drużyny Lille (2.67), remis (3.13), wygrana zespołu z Nicei (2.79). W tej sytuacji kursy sugerują, że mecz będzie bardzo wyrównany. Co prawda, bukmacher w roli minimalnego faworyta umieścił klub Lille OSC. Przyczyną takiej decyzji może być fakt, że drużyna z Nicei nie prezentuje spektakularnej formy w meczach wyjazdowych. Ponadto kilku ważnych zawodników grających w zespole gości (m.in. Wesley Sneijder, Christophe Jalled) jest obecnie kontuzjowanych, przez co nie wystąpią w meczu rozgrywanym w Lille.

Czy drużyna znajdująca się w strefie spadkowej ma szansę pokonać szósty zespół Ligue 1? Mecze na żywo mogą przybierać bardzo zaskakujący obrót, dlatego warto obejrzeć to pasjonujące starcie w lidze francuskiej.

 
 

Rate this post