Polskie trio z Genui znowu zwycięskie? Zobacz jak stawiają polscy bukmacherzy.

03.02 Serie A - Sampdoria - Torino

Sampdoria - Torino

03.02 Serie A – Sampdoria – Torino – Polskie trio z Genui znowu zwycięskie? Zobacz jak stawiają polscy bukmacherzy.

03.02 Serie A - Sampdoria - Torino - Polskie trio z Genui znowu zwycięskie? Zobacz jak stawiają polscy bukmacherzy.
03.02 Serie A - Sampdoria - Torino - Polskie trio z Genui znowu zwycięskie? Zobacz jak stawiają polscy bukmacherzy.
03.02 Serie A - Sampdoria - Torino - Polskie trio z Genui znowu zwycięskie? Zobacz jak stawiają polscy bukmacherzy.

Zespoły czołowych lig europejskich nie zwalniają tempa. Już od 03.02 odbędzie się 23 kolejka Serie A, a tam mecz drużyn Sampdori i Torino. Zespoły te zajmują w chwili obecnej miejsca w środkowej części tabeli – Sampdoria 6 miejsce, a Torino 10. Ale punktowo dzieli je zaledwie 5 pkt. Drużyna Sampdori jest zespołem, który zdobył do tej pory stosunkowo dużo bramek 41, ale jednocześnie dużo ich stracił 31. Świadczy to o tym, że albo zespół nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do obrony i stara się zawsze więcej strzelić jak przeciwnik, albo o słabości linii defensywnych. Ich najbliższy przeciwnik przeciwnie – przegrał dotychczas tylko cztery spotkania, a większość zremisował. Należy, więc przypuszczać, że i tym razem „tanio skóry nie sprzeda”. W sumie wychodzi na to, że będzie to spotkanie remisowe.

A jak wyglądają prognozy i zestawienia kursów przedmeczowych polskich firm bukmacherskich? Przykładowo – zakłady bukmacherskie eFortuna.pl –2,40 –3,40 –2,95 a Totolotek.pl –2,35 –3,35 –2,80. Widać, więc, że kursy są trochę bardziej stonowane niż przy ostatnim meczu tego zespołu z Romą, kiedy wystarczyło postawić na zespół Sampdori i można było się stać posiadaczem niezłej kasy. Można jednocześnie zakładać, że i tym razem polskie trio Bereszyński, Linetty, Kownacki weźmie udział w tym spotkaniu i dokładając swoją cegiełkę zakończą go zwycięsko. A jak wygląda sytuacja w zespole Torino? Zapewne kontuzje Lyanco i Simone Edera nie wpłyną w zasadniczy sposób na poczynania tej drużyny.

Tym bardziej, że jak pokazują statystyki, zdobyczą bramkową w tym zespole może pochwalić się aż 11 zawodników i jak widać o sile tej drużyny stanowi zespół a nie pojedyncze gwiazdy.

No i mamy dylemat. Na którą drużynę postawić w zakładach bukmacherskich? A na to pytanie w takim układzie nie ma dobrej odpowiedzi. Kluczowe dla wszystkich grających będzie to, aby śledzić wyniki live. Tylko, bowiem śledzenie meczu na żywo daje szanse na trafny typ. A umożliwiają to aplikacje na smartfony w zakładach bukmacherskich STS. Powodzenia.

Rate this post